عمل جراحی زیبایی پلک

در میان جراحی های زیبایی صورت ، بعد از جراحی بینی دومین رتبه به جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی تعلق دارد. این جراحی یکی از اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود که در حال حاضر شاهد افزایش شمار روز افزون متقاضیان آن هستیم.

چشم ها یکی از مهم ترین اجزای صورت به شمار می روند که بازتاب دهنده حالات روحی و عاطفی ما می باشند و دربرخورد با دیگران توجه ها را به خود معطوف می نمایند.

افزایش سن ، سبب بروز تغییراتی در اندام و ظاهر افراد می گردد ؛ چشم ها بیشتر از دیگر اعضای چهره در معرض مواجهه با این تغییرات قرار دارند تا جایی که می توان گفت بیش از هر عضو دیگری علائم پیری را انعکاس می دهند.

رویارویی با نشانه های پیری در چهره برای اکثر افراد خوشایند نیست و سبب کاهش اعتماد به نفس می گردد ، لذا عمدتا افراد پس از روبرو شدن با این علائم به دنبال یافتن راهی جهت رهایی از آن هستند تا بتوانند به کمک آن شادابی و جوانی سابق را به چشمان خود بازگردانند.

جراحی زیبایی پلک

کاربرد جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک ، بهترین و کارآمدترین راهکار جهت تحقق این مهم می باشد که از طریق حذف چربی اضافی موجود در کیسه های چربی در پلک های بالایی و تحتانی و همچنین رفع پوست اضافی موجود در پلک ها ؛ کمک شایانی در راستای دستیابی به چشم هایی زیبا و جوان می کند.

البته ناگفته نماند که برخی افراد نیز به صورت وراثتی با پف زیر چشم یا افتادگی پلک مواجه هستند و این مسئله سبب نگرانی آن ها شده است ، این دسته از افراد نیز می توانند با انجام جراحی زیبایی پلک ایرادات ظاهری پلک های خود را مرتفع نموده و جلوه ای زیباتر به چشمان خود ببخشند.

دکتر ریاضی متخصص چشم در گیلان از برترین متخصصان چشم پزشکی در این استان به شمار می روند که در ارائه بهینه ترین خدمات درمانی و زیبایی پلک و به طور کلی کلیه خدمات درمانی حوزه چشم جزو پیشتازان می باشند.