عمل جراحی پلک در گیلان

جراحی پلک در گیلان : جراحی زیبایی پلک یا عمل بلفاروپلاستی ، نوعی جراحی پلاستیک به شمار می رود که جهت بهبود ظاهر پلک ها انجام می شود. جراحی پلک بر روی هر دو پلک فوقانی و تحتانی یا صرفا یکی از آن ها قابل انجام است.

لازم به ذکر است که عمل بلفاروپلاستی را می توان هم در راستای زیبایی نواحی پیرامون چشم و هم جهت درمان مشکلات عملکردی پلک ها استفاده نمود.

جوانسازی پلک ها با جراحی پلک

همانطور که می دانید چشم ها از جمله مولفه های مهم در زیبایی صورت محسوب می شوند ؛ بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک از کار آمد ترین روش ها در راستای جوانسازی نواحی اطراف چشم می باشد.

جراحی پلک در گیلان

جراحی پلک ؛ با برداشت پوست اضافی و چربی های موضعی موجود در پلک های بالا و پایین که به دنبال علل مختلفی از جمله ژنتیک ، افزایش سن ، عوامل محیطی مانند قرارگیری طولانی مدت در برابر نور خورشید ، مصرف سیگار و مواردی از این قبیل ایجاد شده اند ؛ به رفع چین و چروک و افتادگی منجر خواهد شد.

لازم به ذکر است که جراحی پلک ، غالبا تحت بیحسی موضعی انجام می شود ؛ البته در صورت نیاز بیمار ، می تواند تحت بیهوشی عمومی نیز انجام پذیرد ؛ در هر صورت بعد از جراحی پلک ، نیازی به بستری شدن وجود ندارد.

سخن آخر

افراد بعد از جراحی پلک معمولا طی چند روز بهبود می یابند ؛ اما برای دیدن نتیجه نهایی این جراحی ، باید دوره نقاهت عمل را پشت سر بگذارند.

شایان توجه است که جراحی پلک ؛ چنانچه توسط یک پزشک متخصص مجرب انجام پذیرد ؛ می توان از آن به عنوان یکی از بی خطرترین و کم عارضه ترین جراحی ها یاد کرد.

شما همراهان عزیز که علاقمند به عمل بلفاروپلاستی و جراحی پلک در گیلان می باشید ، می توانید با مراجعه به مطب دکتر سیامک ریاضی از بهترین پزشکان جراح و متخصص چشم گیلان ، نسبت به انجام مشاوره و معاینات تکمیلی اقدام نمایید.